Takaisin

Tervetuloa PD-päivään 2.10.2025!

Tule mukaan syventymään energiamurroksen ilmiöihin! Suositussa seminaarissamme alan huippunimet ja asiantuntijat avaavat näkökulmia muun muassa vetytaloudesta, ydinvoiman uusista muodoista ja energiamarkkinoiden tulevaisuudesta. Päivän päätteeksi nautimme illallisen hyvässä seurassa Töölönlahden rannalla.


Aika: Torstai 2.10.2025, klo 11:30 – 17:15

Paikka: Pikku Finlandia, Karamzininranta 4, Helsinki

PD-päivän päättää illallinen alkaen klo 17:15 Pikku-Finlandiassa.

_________

Puhujina päivässä

Markku Wilenius, Turun Kauppakorkeakoulun tulevaisuuden tutkimuksen professori & UNESCOn planetaarisen tulevaisuuden professori: Kuudes muutosaalto ja energian tulevaisuus. Näkymiä vuoteen 2050.

Herkko Plit, CEO, P2X: Vihreä siirtymä ja vetytalous

Lauri Muranen, Head of Public Affairs, Steady Energy: Yksinkertaista ydinvoimaa

Reijo Pantsar, Head of VPP Business, Oulun Energia Oy: Monienergiaoptimointi

Anu Rantala, Managing Director, Koillis-Satakunnan Sähkö Oy: Pieni paikallinen yhtiö vihreän siirtymän edistäjänä

Antti Martikainen, Senior Analyst, Power-Deriva: Power-Derivan analyysikatsaus

Jan Rönnback, Development Director, Power-Deriva: Power-Derivan palvelukehityksen tuoreimmat kuulumiset

——————

Tilaisuuden hinta: 480 € (+ alv), sisältäen etäosallistumismahdollisuuden. 

Mikäli yhtiöstänne osallistuu enemmän kuin yksi henkilö, osallistumismaksu seuraavilta osallistujilta on 350 € (+ alv). 

Kiinnostaako PD-päivä 2.10.2025?
Ota yhteyttä, niin saat lisätiedot ja ilmoittautumislinkin. Viimeinen ilmoittautumispäivä on 20.9. – varmista paikkasi ajoissa!

  • Laura Harjamäki 

    +358 50 386 2586
    etunimi.sukunimi@power-deriva.com

"*" näyttää pakolliset kentät

Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Nimi*

Jaa artikkeli